Červen 2011

DŮLEŽITÉ !!!!!! PŘEČÍST AFFS !!!!!!

30. června 2011 v 20:29 | Nikí
Mám toho teď hodně "na jazyku", tak se trošku rozepíšu.. :D Bude to v jednotlivejch bodech.. když u toho bude tato hvězdička *, tak je to důležité! To si přečtěte!!!! (HLAVNĚ AFFS!) Týká se to celých prázdnin!!! Opravdu, přečtěte si to..!!!!
•První nedůležité věci jsou tyto :D - prosím hlasujte v nové POTM a to tady, pak v nové Vote for a to přímo tady.
•*Důležité je, že jsem sem dala nedávno kontrolu affs, a snad ani polovina mých affs se nezapsala!! Zapište se, kontrolu najdete zde.
•*TOTO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ: PO DOBU CELÝCH DVOUCH MĚSÍCŮ (NA KONCI SRPNA UŽ ASI MOC NE) BUDU DOST ZANEPRÁZDNĚNÁ... DOVOLENÉ, TÁBORY, VÝLETY S KÁMOŠKOU, CHOZENÍ VEN, POSLEDNÍ DOBOU ČTU.... PROSTĚ, NEBUDU MÍT ASI ZROVNA MOC ČAS NA BLOG A UŽ VŮBEC NE NA MÁ AFFS!!! FAKT SE STRAŠNĚ MOC OMLOUVÁM, ALE NEBUDU VÁS ASI MOC OBÍHAT, MOŽNÁ SKORO VŮBEC... NA VÁŠ BLOG BUDU CHODIT, TO JE JASNÉ.. ALE NEVÍM, JESTLI BUDU PSÁT KOMENTY.. PROSTĚ, BERTE TO TAK, ŽE TYTO DVA MĚSÍCE MOC OBÍHAT NEBUDU... FAKT SE OMLOUVÁM!!! NO A NA TENTO BLOG BUDU SNAD OBČAS CHODIT... JEDNOTLIVÉ HIATUSY BUDU PŘÍMO HLÁSIT... TOTO JE JEN, ŽE NA TOMHLE BLOGU PŘES PRÁZDNINY ROZHODNĚ NEBUDU KAŽDÝ DEN... :( TAK SE NEZLOBTE A AFFS, PROSÍM NEVYMAŽTE SI MĚ!!! VYNECHTE MĚ PO CELÉ PRÁZDNINY Z KONTROL, PROSÍM!!!! KDO NESOUHLASÍ, NAPIŠTE DO KOMENTŮ A ROVNOU SI MĚ SMAŽTE... DÍKY MOC♥


Photoshoot 005 (2010)

30. června 2011 v 20:12 | Nikí |  Photoshoots 2010
imagebam.com imagebam.com imagebam.comVote for... (August 2011)

30. června 2011 v 19:53 | Nikí
Je tu konec měsíce a to znamená prázdniny a nové Vote for ;) Celebrita z Gossip Girl (taková byla minulá kategorie) na měsíc Červenec je naprosto jasně Leighton Meester♥ Tentokrát jsem se rozhodla dát kategorii, ve které Leighton není.. Jsem prostě zvědavá, kdo vyhraje :D Když nemusíte ani jednu, tak prostě buď nehlasujte, nebo hlasujte pro tu kdo nejvíc ujde.. Já hlasuju asi pro Selenu.. ;)
Kategorie: Herečky z "Disneyho rodiny"

POTM - August 2011

30. června 2011 v 19:28 | Nikí
Tak a máme tady konec měsíce, což znamená nové POTM :D Fotka Července je jasně tato ↑↑ Na jednu stranu se nedivím :D No, ehm.. opět jsem vybrala fotky z Gossip Girl.. Tentokrát je na všech fotkách sama jen Blair a na všech se směje :).. Já favorita mám, ale podle mě je to dost vyrovnaný... ;) Hlasujte!

29.6. - Leaving the Ritz Carlton Hotel

30. června 2011 v 19:12 | Nikí |  Candids 2011
Po dlouhé době nové candids.. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Prázdniny, prázdniny, prázdniny!!! :)

30. června 2011 v 19:01 | Nikí |  My Messages
Ahojky.. včera jsem tady nebyla, jelikož se mi ani nechtělo na PC, navíc nebyl ani moc čas.. :D Byla jsem u kámošky v bazéně, četla jsem si a tak..;) No, jinak co vysvědčení? Jste spokojený nebo ne? Co jste dostali? Já jsem rozhodně spokojená, protože mám samý 1!! ♥ No jsem teprve v šestý..ehm.. to je pravda :D No.. včera ještě bylo loučení deváťáků... Jsem dost ráda, že tyhle odešli, byli příšerní!!! :/ :D Příští rok to bude moje ségra.. ta jejich třída tak hrozná není, ale brečet nebudu :D No.. každopádně.. já to mám až za 3 roky.. času dost ;) Těším se? Ano i ne.. Na základku mám spoustu skvělých vzpomínek (snad ještě přibydou), špatné jsou taky, ale málo.. Mojí třídu mám moc ráda.. loučit se s kamarádkama bude příšerný.. ale snad budu aspoň s těma nejlepšíma potom v kontaktu, doufám :) No jo.. času je hoodně :D Ty jo, tak ráda jsem, že jsou prázdniny♥ Pořád budu někde pryč, ale to je právě to nejlepší.. většina to má, že přes školní rok moc času nemá a přes prázdniny jo, ale já to mám spíš opačně :D:D Tak já jdu přidat novinky ;)